Παράκτιος και υποθαλάσσιος καθαρισμός του ΝΟΒ με τον οργανισμό All For Blue!
Την Πέμπτη 21 Ιουνίου το πρωί η Κατερίνα Τοπούζογλου, ιδρύτρια του οργανισμού All For Blue που ασχολείται με την...
Υποβρύχιος και παράκτιος καθαρισμός του ΝΟΒ από τον Οργανισμό All For Blue και τα παιδιά του Καλοκαιρινού Camp
Την Πέμπτη 21 Ιουνίου το πρωί η Κατερίνα Τοπούζογλου, ιδρύτρια του οργανισμού All For Blue που ασχολείται με την...
Ημερίδα πρώτων βοηθειών στον Ν.Ο.Β
Την Κυριακή 10 Ιουνίου και ώρα 11.00, θα πραγματοποιηθεί στις εγκαταστάσεις του Ν.Ο.Β ημερίδα ενημέρωσης με θέμα την παροχή...

Αγωνιστικό Πρόγραμμα Α1 Ανδρων  2017/18

           1η Αγωνιστική Σαββάτο 14/10/2017

Βουλιαγμένη-Χίος    14-6

 

            2η Αγωνιστική Σαββάτο 21/10/2017 

Χανιά-Βουλιαγμένη 5-11

 

            3η Αγωνιστική Τετάρτη 25/10/20117

Βουλιαγμένη-ΟΦΗ 18-6

 

            4η Αγωνιστική Παρασκευή 3/11/17

                  Ολυμπιακός-Βουλιαγμένη 16-7

 

            5η Αγωνιστική Σαββάτο 11/11/2017

                   Βουλιαγμένη-Παλαιό Φάληρο 8-3

 

            6η Αγωνιστική Σαββάτο  25/11/2017

   ΠΑΟΚ-Βουλιαγμένη 3-11

 

            7η Αγωνιστική Σαββάτο 2/12/2017

                    Βουλιαγμένη- Απόλλων Σμύρνης 11-4

 

           8η Αγωνιστική Παρασκευή 8/12/2017

          Γλυφάδα-Βουλιαγμένη 6-8

 

           9η Αγωνιστική Σαββάτο  16/12/2017

          Βουλιαγμένη-Εθνικός 16:00

 

           1οη Αγωνιστική Σαββάτο 20/12/2017

              Πανιώνιος-Βουλιαγμένη 20:30

 

            11η Αγωνιστική Παρασκευή 05/1/2018 

              Βουλιαγμένη-Υδραϊκός  9-2

 

              12η Αγωνιστική Σαββάτο 13/1/2018 

                    Ν.Ο.Χίου- Βουλιαγμένη-  10-9

 

                13η Αγωνιστική Σαββάτο 27/1/2018 

                   Βουλιαγμένη-Ν.Ο.Χανίων  11-7

 

                       14η Αγωνιστική Σαββάτο 03/2/2018 

                       Ο.Φ.Η-Βουλιαγμένη 3-17

 

                       15η Αγωνιστική Σαββάτο 10/2/2018 

                        Βουλιαγμένη – Ολυμπιακός 3-11

 

                       16η Αγωνιστική Σαββάτο 24/2/2018 

                        Παλαιό Φάληρο- Βουλιαγμένη 19:00

 

                      17η Αγωνιστική Σαββάτο 03/3/2018 

                    Βουλιαγμένη-Π.Α.Ο.Κ 16:00

 

                      18η Αγωνιστική Σαββάτο 10/3/2018 

                      Απόλλων Σμύρνης-Βουλιαγμένη 21:00

Αγωνιστικό Πρόγραμμα Α1 Γυναικών 2017/18

1η Αγωνιστική Σαββάτο 21/10/2017

Βουλιαγμένη-Γλυφάδα 15-5

 

2η Αγωνιστική Τετάρτη 25/10/2017

Βουλιαγμένη-Εθνικός 20-6

 

3η Αγωνιστική 4/11/2017

Βουλιαγμένη-Ολυμπιακος 7-10

 

4η Αγωνιστικη 11/11/2017

Γλυφάδα-Βουλιαγμένη 6-14

 

5η Αγωνιστική Τετάρτη 15/11/2017

Εθνικός-Βουλιαγμένη 8-13

 

6η Αγωνιστική 18/11/2017

Ολυμπιακός-Βουλιαγμένη 10-9

 

Β Φάση

1ος αγώνας 9/12/2017

Ολυμπιακός-Βουλιαγμένη 10-7

 

2ος αγώνας 13/12/2017

Βουλιαγμένη-Ολυμπιακός 9-8

 

3ος αγώνας 16/12/2017 

Ολυμπιακός-Βουλιαγμένη 16-6

 

Γ Φάση

1η Αγωνιστική Παρασκευή 5/1/2018

Εθνικός-Βουλιαγμένη 5-12

 

2η Αγωνιστική Τετάρτη  10/1/2018

Βουλιαγμένη-Ολυμπιακός 8-10

 

3η Αγωνιστική Τετάρτη  24/1/2018

Ρέθυμνο-Βουλιαγμένη 5-20

 

4η Αγωνιστική Τετάρτη  14/2/2018

Βουλιαγμένη-Εθνικός 18:30

 

5η Αγωνιστική Τετάρτη 17/2/2018

Ολυμπιακός-Βουλιαγμένη 17:00

 

6η Αγωνιστική Τετάρτη  10/3/2018

Βουλιαγμένη – Ρέθυμνο 16:00

Χορηγοί/Υποστηρικτές Υδατοσφαίρισης

Χορηγός Διάπλου Βουλιαγμένης

Χορηγός SUP Summer Camp