Μεγάλη επιτυχία και Πανελλήνια ρεκόρ από τους αθλητές του Ν.Ο.Β. στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Θαλασσίου Σκι στο Αγρίνιο Μεγάλη επιτυχία και Πανελλήνια ρεκόρ από τους αθλητές του Ν.Ο.Β. στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Θαλασσίου Σκι στο Αγρίνιο
Μεγάλη επιτυχία σημείωσαν οι αθλητές του Ναυτικού Ομίλου Βουλιαγμένης στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Θαλασσίου Σκι που πραγματοποιήθηκε στη Λίμνη Στράτου στο Αγρίνιο από 11 έως... Μεγάλη επιτυχία και Πανελλήνια ρεκόρ από τους αθλητές του Ν.Ο.Β. στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Θαλασσίου Σκι στο Αγρίνιο

Μεγάλη επιτυχία σημείωσαν οι αθλητές του Ναυτικού Ομίλου Βουλιαγμένης στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Θαλασσίου Σκι που πραγματοποιήθηκε στη Λίμνη Στράτου στο Αγρίνιο από 11 έως 14 Ιουλίου.

Αξίζει να αναφερθεί ότι η αθλήτρια του Ν.Ο.Β. Καλλιόπη Αντωνάτου σημείωσε Πανελλήνιο ρεκόρ στην κατηγορία -14 στο σλάλομ με μισή μπάλα στα 13 μέτρα σχοινί.

Αντίστοιχα, Πανελλήνιο ρεκόρ σημείωσε στην κατηγορία -10 ο Γιάννης Κουσαθανάς στο άλμα με 12,60 μέτρα.

Αναλυτικότερα, στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα σημείωσαν διακρίσεις οι παρακάτω αθλητές ανά κατηγορία:

Open Men Slalom Results

1η θέση Ναθαναήλ Παύλος

3η θέση Πλυτάς Νικόλαος

Open Ladies Slalom Results

1η θέση Παπούδη Μικαέλα

2η θέση Ποντίφηξ Αθηνά

 

Under 10 Boys Slalom Results

1η θέση Κουσαθανάς Ιωάννης

2η θέση Παπαδόπουλος Δημήτριος


Under 12 Girls Slalom Results

1η θέση Παπαδοπούλου Νίκη

 

Under 14 Boys Slalom Results

3η θέση Μανουδάκης Υψηλάντης Αλέξιος

4η θέση Χαραλαμπάκης Χαρίλαος

 

Under 14 Girls Slalom Results

1η θέση Αντωνάτου Καλλιόπη

2η θέση Λιάπη Παναγιώτα Κυριακή

3η θέση Μαγκαφώση Σοφία Ελένη

4η θέση Κουσαθανά Σταματίνα


Under 17 Boys Slalom Results

3η θέση Λιάπης Ηλίας

4η θέση Αντωνάτος Γεώργιος


Under 17 Girls Slalom Results

2η θέση Κουσαθανά Παυλίνα

 

Over 35 Ladies Slalom Results

3η θέση Σταντίδη Ασπασία


Over 45 Men Slalom Results

2η θέση Τουτζιαρίδης Γιάννης

3η θέση Τουτζιαρίδης Ανδρέας


Over 55 Men Slalom Results

1η θέση Καμπάνης Ανδρέας


Open Men Tricks Results

1η θέση Πλυτάς Ηλιάδης Νικόλαος

2η θέση Ναθαναήλ Παύλος

 

Over 35 Ladies Tricks Results

1η θέση Σταντίδη Ασπασία


Under 10 Boys Tricks Results

1η θέση Παπαδόπουλος Δημήτριος

2η θέση Κουσαθανάς Ιωάννης


Under 14 Girls Tricks Results

1η θέση Μαγκαφώση Σοφία Ελένη

2η θέση Αντωνάτου Καλλιόπη

3η θέση Κουσαθανά Σταματίνα

4η θέση Λιάπη Παναγιώτα Κυριακή

 

Under 14 Boys Tricks Results

1η θέση Χαραλαμπάκης Χαρίλαος

2η θέση Μανουδάκης Υψηλάντης Αλέξιος


Under 12 Girls Tricks Results

1η θέση Παπαδοπούλου Νίκη

Under 17 Boys Tricks Results

1η θέση Αντωνάτος Γεώργιος

3η θέση Λιάπης Ηλίας

Under 17 Girls Tricks Results

2η θέση Κουσαθανά Παυλίνα


Open Ladies Tricks Results

1η θέση Παπούδη Μικαέλα

2η θέση Ποντίφηξ Αθηνά


Under 10 Boys Jump Results

1η θέση Κουσαθανάς Ιωάννης


Under 14 Girls Jump Results

1η θέση Κουσαθανά Σταματίνα

 

Under 14 Boys Jump Results

1η θέση Μανουδάκης Υψηλάντης Αλέξιος


Over 35 Ladies Jump Results

1η θέση Σταντίδη Ασπασία

Please follow and like us: