Η Ανδρική Ομάδα στη μάχη των Play-Off!

Σήμερα στο Λαιμό το Ανδρικό απέναντι στον Υδραϊκό για τα Play Off !

Σήμερα, Τετάρτη 13.05.2015 και ώρα 19.30 στο Λαιμό, η Ομάδα μας θα βρεθεί αντιμέτωπη με την ομάδα του Υδραϊκού, με σκοπό την πρώτη από τις δύο νίκες που χρειάζονται, για την πρόκριση στην επόμενη φάση.

Ο επόμενος αγώνας θα γίνει το Σάββατο, 16.05.2015 και ώρα 16.00, στο κολυμβητήριο της Γλυφάδας.

Θα είμαστε όλοι εκεί!!! Καλή επιτυχία στην ομάδα μας!

Please follow and like us:

Νίκη στην τελευταία αγωνιστική για τους Άνδρες

Με νίκη ολοκλήρωσε την φετινή κανονική περίοδο ( 22η αγωνιστική ), η ομάδα μας υδατοσφαίρισης των ανδρών επικρατώντας το Σάββατο στο κολυμβητήριο του Λαιμού της αντίστοιχης ομάδας του Υδραικού με τελικό σκόρ 7-4.

Με την νίκη αυτή η ομάδα μας κατετάγη 3η στον βαθμολογικό πίνακα της κανονικής περιόδου.

Σειρά έχουν τώρα τα play off με αντίπαλο και πάλι την ομάδα του Υδραικού.

Please follow and like us:

Χάλκινο για τους Εφήβους στο Πρωτάθλημα

Την Τρίτη θέση και το χάλκινο μετάλλιο κατέκτησε η ομάδα των Εφήβων στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Εφήβων που πραγματοποιήθηκε στην Θεσσαλονίκη στις 23 – 26/04/2015.

Οι παίκτες μας κράτησαν το καλύτερο για το τέλος, νικώντας με χαρακτηριστική άνεση τη Γλυφάδα, στον αγώνα για την Τρίτη θέση.

Σύνθεση ομάδας:
Δελαγραμμάτικας Νίκος
Κουρούβανης Δημήτρης
Παπαγεωργίου Ευστάθιος
Βυθούλκας ΄Αγγελος
Τζανέτος Τζώρτζης
Μπουγιούρης Γεώργιος
Πρωτοπαπάς Εμμανουήλ
Γιαννουρής Αντώνης
Μολοχάδης Σταμάτιος
Καλής Φοίβος
Ρομπόπουλος Χαράλαμπος
Γκιουρτζίδης Ανέστης
Βλαχοτάσιος Βάιος
Τζανέτος Νικόλαος
Παπάζογλου Ιωάννης
Πάτερος Θ.
Δήμου Δ.
Ξανθόπουλος Σ.

Προπονητής: Παναγιώτης Πρίμπας.  Έφορος: Παναγιώτης Τροβάς και Ανδρέας Ρομπόπουλος

Please follow and like us:

Προπονητικό τουρνουά οι άνδρες

Προπονητικό τουρνουά υδατοσφαίρισης ανδρών διοργανώνει ο ΝΟΒ στις 13 και 14 Ιανουαρίου στις εγκαταστάσεις του.

Στο τουρνουά από το οποίο θα απουσιάσουν οι διεθνείς , θα πάρουν μέρος εκτός του ΝΟΒ , ο Πανιώνιος, ο ΝΟ Αργοστολίου και ο ΝΟ Καλαμακίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα

Παρασκευή 13/1
19:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-Ν.Ο.ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ
20:00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ-Ν.Ο.ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

Σάββατο 14/1
10:00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ-Ν.Ο.ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ
11:00 Ν.Ο.ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ- ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

17:00 Ν.Ο.ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ- Ν.Ο.ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
18:00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ- ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Please follow and like us: